نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال مجموعه ای از تکنسین های با تجربه و متخصصی که دوره های آموزش حرفه ای دیده اند را یکجا گرداوری کرده تا با دانش کافی در خدمت شما عزیزان باشیم. ماشین لباسشویی کرال با امکانات خوبی که دارد قطعا تا مدت ها از آن رضایت داشته اید ولی به هر حال بر اثر استفاده مداوم ممکن است دچار مشکلاتی شود. این مشکلات انواع مختلفی دارند که برای عیب یابی مناسب باید با متخصصین ما تماس بگیرید تا با اطلاعاتی که از شما می گیرند به خوبی ماشین لباسشویی کرال شما را عیب یابی کنند.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای قطعات ماشین ظرفشویی کارشناسان ما سعی می کننددر صورت امکان آن را تعمیر کنند و هزینه تعویض قطعه برای شما اضافه نشود.

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال

 

 

چه نکاتی را باید هنگام استفاده از ماشین لباسشویی کرال رعایت کنیم؟

اگر میخواهید پرده و یا پتو را در توسط ماشین لباسشویی کرال شستشو دهید باید تنظیمات لازم را انجام دهید و دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.

اگر ماشین لباسشویی را روی موکت قرار داده اید دقت کافی را هنگام استفاده داشته باشید.

اگر آلودگی لباس شما خیلی زیاد است و یا با مواد شیمیایی مانند نفت آلوده شده سعی کنید تا حد ممکن لباس را پاک کنید بعد داخل لباسشویی کرال قرار دهید.

حواستان به دکمه ها، شیرهای برقی و شلنگ ماشین لباسشویی کرال باشد تا آسیب نبینند.

همچنین به مواد شوینده که استفاده می کنید دقت لازم را داشته باشید که مخصوص ماشین لباسشویی باشد.

 

ماشین لباسشویی کرال شما چه مشکلی دارد؟

  1. پیام اررور مشاهده میکنید که انواع مختلفی دارد.
  2. آب لباسشویی شما گرم نمی شود. لباسشویی کرال شما نشتی دارد و آب به بیرون میریزد.
  3. لباسشویی هنگام کار تکان میخوردو لرزش دارد.
  4. درب ماشین لباسشویی به خوبی چفت نمیشود و گیر می کند.
  5. آب وارد لباسشویی نمی شود و یا آب خیلی زیادی وارد می شود.
  6. آب تخلیه نمی شود و یا لباس ها به خوبی خشک نمی شوند.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال

در صورت بروز مشکلات بالا و یا هر مشکل دیگری در لباسشویی کرال شما میتوانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال رها تعمیر تماس بگیرید.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان یا زمانی که توسط شما تعیین می شود سریعا خود را به محل شما می رسانند. هزینه ی تعمیرات ما براساس نرخ مصوب اتحادیه است و هزینه اضافه از شما گرفته نمی شود.

تمامی قطعات ما اورجینال بوده و دارای گارانتی هستند. نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال (رها تعمیر) تمامی خدمات خود را با 6 ماه گارانتی انجام می دهد. با خیالی آسوده می توانید ماشین لباسشویی کرال خود را به دست متخصصین ما بسپارید تا لباسشویی شما را سالم تحویل شما دهند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در تمام روزهای هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی خدمات ما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.